יולי 26, 2015 - כללי    סגור לתגובות

אביזרים למצלמות אקסטרים

אביזרים למצלמות אקסטרים – הדרך שלנו לתעד את החיים…

החיים הם יפים אז למה לא ליהנות מכל רגע בהם? אם אנחנו רוצים ליהנות מהרגעים היפים בחיים שלנו גם לאחר שהם חולפים ועוברים כדאי לנו לתעד אותם. מצלמות אקסטרים הן למעשה מצלמות איכותיות מאוד שאיכות הרזולוציה של התמונות שלהן היא גבוה מאוד. צילום חוויות מיוחדות שאנחנו עוברים יכול לאפשר לנו להיזכר באירועים חשובים שקרו לנו. אביזרים למצלמות אקסטרים יכולים לאפשר לנו לתעד את הרגעים הכי חשובים בחיים שלנו בצורה מאוד מדויקת ונאמנה למציאות.

למה כדאי לנו לתעד חוויות אקסטרים שיש לנו בחיים?

למה בעצם כדאי לנו לתעד חוויות אקסטרים שיש לנו בחיים? כאשר אנחנו מתעדים חוויות מיוחדות שיש לנו בחיים אנחנו יכולים:

  • לשוב ולהיזכר בהן
  • ליהנות מהחוויה שוב ושוב
  • לתעד רגעים חשובים ומשמעותיים בחיים שלנו
  • להראות לכולם הוכחה לחוויה שעברנו
  • לקבל מזכרת שנוכל להראות לילדים שלנו ולקרובי משפחה אחרים

תיעוד הוא חלק חשוב מהחיים שלנו מאז ומעולם. מהרגע בו נולד תינוק ועד הרגע בו אנחנו חולפים מהעולם אנחנו מתעדים ללא הפסקה. כאשר אנחנו מתעדים את הרגעים החשובים שלנו באופן מדויק עם מצלמות אקסטרים וגם עם אביזרים למצלמות אקסטרים אנחנו מנציחים את הזיכרון החשוב ביותר בחיים ואת החוויות שעיצבו ושינו את האישיות שלנו.

איך תיעוד של שייט קיאקים או של צניחה חופשית יועיל לנו?

כאשר אנחנו מטיילים בעולם ואנחנו רוצים לתעד חוויות שאנחנו חווים בטיול כמו שייט קיאקים או כמו צניחה חופשית אנחנו צריכים לעשות זאת עם כל הלב. חשוב מאוד לתעד את חוויות האקסטרים בחיים שלנו כי לרובנו אין הרבה חוויות כאלו במהלך החיים שלנו. כאשר אנחנו אוזרים אומץ לקפוץ ממטוס ולצנוח או כאשר אנחנו אוזרים אומץ לטפס על הפסגות הכי גבוהות בעולם אנחנו מביסים את הפחדים שלנו ואת הגבולות האישיים שלנו – וחשוב מאוד שיהיה לנו תיעוד לכך. כך בכל רגע קשה שיהיה לנו בחיים נוכל לשוב ולהיזכר דרך התמונות ברגעים בהם אמרנו לא לפחד והעזנו לעשות דברים שדורשים אומץ רב ותעצומות נפש גדולות.

תיעוד באקסטרים – למה חשוב ללכת עד הסוף עם תיעוד וצילום של אירועים חשובים?

תיעוד באקסטרים יכול לאפשר לנו ללכת עד הסוף עם תיעוד וצילום של אירועים חשובים ומיוחדים בחיים שלנו. כאשר אנחנו משתתפים בפעילות אקסטרים כמו למשל סקי או יוצאים לטיול גלישה חשוב שנדע לפרגן לעצמנו ולתעד את החוויה. אביזרים למצלמות אקסטרים יכולות לאפשר לנו לתעד את החוויות הללו באופן מוחלט. תיעוד החוויות הללו יכול לאפשר לנו למתוח את הגבולות האישיים שלנו ולאתגר את עצמנו כל יום מחדש. כאשר אנחנו מאתגרים את עצמנו אנחנו צומחים ומתפתחים מבחינה רגשית ואישית.

תמונה אחת שווה אלף פחדים – למה חשוב לתעד את ההתמודדות שלנו עם פחד?

תמונה אחת יכול להיות שווה לאלף פחדים שלנו. כך למשל אם אנחנו מפחדים לרכב על סוסים או אם אנחנו מפחדים לטוס ואנחנו מתמודדים עם הפחד ומתעדים אותו אנחנו יכולים לצאת מחוזקים. אם אנחנו כבר מתאמצים ומתמודדים בהצלחה ובאומץ עם הפחדים שלנו חשוב שנתעד זאת. כאשר אנחנו מתעדים את ההתמודדות שלנו עם הפחדים שלנו אנחנו יכולים להרגיש גאים בעצמנו. התמודדות עם חרדה או עם פחד יכולה להיות תהליך קשה וארוך מאוד וכאשר אנחנו משלימים אותו חשוב שנתעד אותו בשביל שתמיד נוכל לחזור ולהיזכר בכך ולהרגיש תחושה של רווחה וגאווה אישית בנו ובשינוי שהצלחנו לעשות.