דצמבר 9, 2014 - כללי    סגור לתגובות

דגשים לבחירת חברת ניקיון

כאשר אנו דנים בנושא של חברת ניקיון שמבצעת ניקיונות יסודיים ואנו מתכוונים לניקיון של החלונות הגבוהים, פוליש למרצפות ישנות וניקיונם של טפטים,  יהיו כאלו אשר ייעקמו את פרצופם ויטענו כי השכרת שירותיה של חברה כזו היא בזבוז של כסף, במיוחד כאשר מדובר בניקיון של בית. אולם, לעיתים השכרה של שירותי ניקיון יכולה לחסוך לנו הרבה כאב ראש המתלווה ובעיקר זמן וכסף.

באילו מקרים אנו זקוקים לשירותיה של חברת ניקיון?  

ישנם כמה מקרים עיקריים בהם השכרה של שירותי ניקיון היא אופציה עדיפה וכדאית:

  • פינוי דירה: פינוי דירה הוא תהליך אשר מתבצע במקרים בהם הדירה עברה בירושה ויש להפוך אותה לראויה למגורים, או במקרים בהם ישנו מקרה של אגרנות כפייתית. לאחר פינוי הדירה, לעיתים יש צורך בניקיון רציני ויסודי, וחברת ניקיון היא האופציה הטובה ביותר לכך.
  • מעבר דירה: השכרת שירותי ניקיון בעת מעבר דירה יכולה להקל מאוד את המעבר. מעבר דירה כרוך בסידורים רבים כמו: מובילים, אריזה, העברת תשתיות ועוד, ולעיתים סיוע בניקיון של הדירה החדשה, או בניקיון של הדירה הישנה אותה עוזבים, יכול לעשות את ההבדל.
  • ניקוי אחרי שיפוץ: שיפוצים הם עסק מלכלך, זו עובדה ידועה. לעיתים תהליך השיפוץ הוא ארוך ומתיש, וסיוע בניקיון לאחר השיפוץ יכול להיות מצוין.
  • ניקוי משרדים: במקרה בו יש צורך לנקות משרדים של חברה בסופו של כל יום, חברת ניקיון היא האפשרות הטובה ביותר לביצוע המשימה.

פרמטרים לבחירת חברה מקצועית וטובה  

השוק רווי במגוון רחב של חברות ניקיון טובות, המבטיחות להעניק שירותי ניקוי איכותיים, מהירים, יעילים וזולים. אם כך, כיצד נוכל לבחור בחברת ניקיון מקצועית? הנה מספר טיפים חשובים:

  • ניסיון ומוניטין: הפרמטר החשוב הראשון בבחירה של חברת ניקיון הוא הניסיון והמוניטין שצברה החברה בשוק במהלך השנים. חברה מנוסה, בעלת מוניטין חיובי, תעניק שירות טוב, מקצועי ויסודי. ניקיון הוא אחד הפרמטרים החשובים ביצירת סביבה נעימה בבית או במשרד, ולכן חשוב שהוא יתבצע בצורה מקצועית. חברה מנוסה תדע להתמודד עם ניקוי של פרמטרים שונים, או עם לכלוך מאסיבי, וגם תדע להסיר כתמים שונים בעת הצורך.
  • המלצות: אחת הדרכים הטובות ביותר לבחירת שירות של עסק מסוים על פני אחר היא המלצות. המלצות טובות ואמינות ניתן לקבל מקרובים, חברים או מבני משפחה, ואף לקרוא ביקורות והמלצות על החברות השונות ברשת האינטרנט. כמובן שחשוב לזכור לקחת את ההמלצות הניתנות ברשת בערבון מוגבל.
  • מחיר: לבסוף, הפרמטר האחרון החשוב הוא המחיר. חברות שונות מציעות מחירים שונים בעבור השירות אותו הם מעניקים. מומלץ לבצע סקר שוק קטן, ולברר את טווח המחירים הנפוץ בשוק לשירותי הניקיון להם אתם זקוקים. לאחר שתהיו מעודכנים פחות או יותר בטווח המחירים, תוכלו לפנות לחברות שונות, ולבחור בחברה אשר מעניקה לכם מחיר הוגן ומשתלם. חשוב מאוד לא להתפתות למחירים נמוכים מאוד, אשר עשויים להעיד על טיב העבודה.