מאי 5, 2015 - כללי    סגור לתגובות

הסרת שיער בגב

שיעור יתר בגב או בעורף הינו לרוב בעיה מעיקה ובלתי אסתטית אצל גברים רבים מגילאי הנעורים ומעלה. התופעה באה לידי ביטוי בחשש שלהם לחשוף את גופם בים או בבריכה ועלול להגיע עד כדי בעיות רגשיות וחברתיות ביחסים עם בנות זוג ונשים. שיעור היתר בגב נגרם ברוב הפעמים מתורשה או גנטיקה ולעיתים גם בשל בעיות הורמונאליות.

שיעור יתר בגב היא תופעה מוכרת המתרחשת אצל רוב הגברים, ולפעמים גם אצל חלק מהנשים. היום ניתן לטפל בשיעור יתר בגב בדרך פשוטה על ידי טיפולי הסרת שיער בלייזר.

גברים ונשים כאחד תרים אחר פתרונות לתופעות של שיעור יתר בגב, גם אם מדובר על פתרון זמני כמו גילוח או שעווה, וגם אם זה פתרון לטווח הארוך כמו הסרת שיער בלייזר בגב או בקרני אור. השיער בגב עלול למנוע מרבים ללכת לים, לבריכה, או להימצא בסיטואציות שונות בה ידרשו להוריד חולצה או ללכת עם עליונית חושפנית במקרה של נשים.

מאחר והעור בגב הינו רגיש ביותר, ישנו צורך בטיפולים רגישים שיוכלו להסיר את השיער לתמיד ובלי לגרום לנזקים בעור כגון כוויות או כאבים.

פעם הסרת שיער בלייזר הייתה נחלתן של הנשים בלבד. היום גברים רבים מורידים שיער, ולא רק בוני גוף, שחיינים, רוכבי אופניים או ספורטאים.

מדוע גברים מסירים שיער מהגב?

רובם של הגברים מורידים את השיער מכל חלקי הגוף, וצריך לחשוב על פתרון כללי. אם יישאר לכם גב חלק וכל שארית הגוף הוא שעיר, זה בולט ונראה לא טבעי. ניתן גם לבצע רק דילול מהגב ולא הורדה של כלל השיער.

רובם של הגברים אינם מודעים לאפשרויות הורדת השיער שלהם, ולכן לפעמים מוותרים על טיפולים שיכלו לעזור להם כגון הסרת שיער בלייזר בגב.

הסרת שיער בגב