מאי 5, 2015 - כללי    סגור לתגובות

הסרת שיער במפשעות

הסרת שיער במפשעות הינה אחד הדברים המעיקים על כל אישה. אזור המפשעות הינו אזור רגיש ועדין, אין זה משנה באיזו דרך תבחרו להוריד את השיער, קיים סיכוי רב שזה יכאב לכן מאוד, השיער יגדל חזרה מהר ובעת שבה אין לכן שערות, ואתן אמורות להיות חלקות ונינוחות, תסבלו מפצעים של לאחר גילוח או לאחר שעווה.

הדרך היחידה אשר שמה סוף לבעיה ומביאה סוף לשערות המיותרות במפשעות הינה שיטת הסרת שיער בלייזר. כל החסרונות אשר הופכים את הורדת השיער במפשעות לסיוט בשבילנו נעשות ליתרון כאשר מדובר על הסרת שיער בלייזר.

טיפולי הסרת שיער לייזר יעילים במיוחד כשמדובר במקום עם שערות עבות וכהות שצומחות מהר. זהו בדיוק סוג השערות שקיימות במפשעות. קרן הלייזר קולטת את הפיגמנט הכהה של השיער והורסות בכל טיפול כמות רבה של שיער ככה שאפשר להשיג תוצאות של מפשעות חלקות כבר לאחר 2-3 טיפולים של לייזר במפשעות.

גם הלייזר במפשעות הוא כואב ולכן מומלץ לשים משחה מאלחשת טרם הטיפול ולא לנסות להיות גיבורות. אולם הכאבים האלה הם כאבים טובים כי אתן יודעות שהשיער לא יגדל שוב לאחר הטיפולים, אתן יודעות שיש לכאבים האלה תוצאות.

אם אתן מתחת לגיל 16 ולא יכולות עדיין לבצע הסרת שיער בלייזר במפשעות או שאתן פשוט רוצות להמשיך להוריד שיער במפשעות בבית, ניתן לבצע זאת גם באמצעות גילוח אזור המפשעות.

בדרך הגילוח כל אחת צריכה לגלח את המפשעות שלה בעצמה בבית. יש פשוט למרוח מעט קרם גילוח, ועם סכין גילוח חדשה להתחיל לגלח. לשם גילוח יעיל צריך לגלח יחד עם כיוון השערות, צריך שהשערות לא יהיו ארוכות מידי ויש לשטוף את הסכין לאחר כל פעם.

הסרת שיער במפשעות