מאי 5, 2015 - כללי    סגור לתגובות

הסרת שיער בפנים

כרבע מן הנשים בארץ סובלות משיער יתר בפנים והיו רוצות להיפטר ממנו אחת ולתמיד. נשים רבות עושות שימוש עדיין בשיטות הישנות של הורדת שיער כדוגמת שעווה, גילוח, חוט או פינצטה אך המטרד של התעסקות מתמדת בטיפולים מביא אותן אל שיטות הורדת שיער לצמיתות מפותחות יותר כמו אפילציה או הסרת שיער בלייזר בפנים לצמיתות.

אם ישנן בכלל דרכים להיפטר מהשיער לצמיתות אז רק שתי דרכים אלו יכולות להוביל לתוצאות ארוכות טווח ובמצבים מסוימים גם להסרת השיער לצמיתות. שתי הדרכים מיועדות גם לנשים וגם לגברים:

הסרת שיער בשיטת SHR בפנים:

מחקרים שנערכו בארצות הברית בדקו את שאלת יעילות הדרכים להסרת שיער מהפנים בשיטות השונות, ראו כי שיטת הלייזר בפנים היא השיטה הטובה ביותר ונמדדת בפערים גדולים מכל הדרכים הנוספות.  בנוסף, נמצא במחקרים אלו כי שיטות הלייזר היא השיטה הנפוצה ביותר בעולם לטיפול בשיער מיותר בגוף, ולטיפולי שיער בפנים בפרט. בזמן האחרון נכנסה לידי שימוש שיטת הלייזר החדה- SHR. טכניקת SHR המפותחת ביותר ונחשבת כמילה האחרונה בענף הסרת שיער בכלל. הורדת שיער בפנים בטכניקת SHR מביאה תוצאות יעילות במהירות, בלי כאבים ובלי תופעות לוואי.

אפילציה בפנים:

אפילציה הקרויה גם אלקטרוליזה הינה דרך לטיפול בשיער מיותר מהפנים המסירה את השיער המיותר על ידי מחט חשמלית אשר פועלת על כל שערה לחוד ולכן הטכניקה מיועדת רק לאזורי גוף זעירים ולשיער שאיננו צפוף. עקב הצורך בהורדת כל שערה ושערה בנפרד, נדרשת ברוב הפעמים כמות גדולה של טיפולים בכדי לקבל את התוצאה המבוקשת. הסרת שיער בפנים לצמיתות הינה בפירוש אפשרית על ידי אפילציה אשר משיגה תוצאה טובה לטווח הארוך. אם כי אפילציה הינה טכניקה יעילה היא איננה נחשבת לפופולארית משום שהבעיה המרכזית באפילציה הינה סכנת הזיהומים. בתהליך הסרת שיער בפנים על ידי מחט חשמלית יתכן ויופיעו דימומים שעלולים להפוך לזיהומים.