פברואר 26, 2017 - כללי    סגור לתגובות

מהם טיפולים אסתטיים שאינם ניתוח

בשנים האחרונות יותר אנשים יכולים ליהנות מטיפולים אסתטיים שאינם כוללים ניתוחים או פרוצדורות פולשניות. בשל האופציה הזאת, יותר אנשים יכולים ליהנות ממראה עור פנים ועור גוף צעיר יותר ונעים יותר לעין. אז אילו טיפולים אסתטיים אינם דורשים ניתוח? כמה דוגמאות בהמשך.

מתיחת פנים ללא ניתוח – אם בעבר מתיחת פנים הייתה מתבצעת רק בניתוח פלסטי, הרי שכיום קל יותר לבצע מתיחת פנים ללא ניתוח אצל פרופסור קשוק וזאת בזכות שיטה מיוחדת של מתיחת פנים באמצעות חוטים מיוחדים שנועדו לבצע את הפרוצדורה. טכניקה של מתיחת פנים באמצעות חוטים היא כזאת שבאמצעות חוטים העשויים מחומר טבעי ניתן להרים את הפנים ואת אזור הצוואר בטיפול שאינו פולשני והוא מאפשר החלה והתאוששות קצרה. באמצעות החוטים מותחים את העור מעלימים סימני הזדקנות ונהנים ממראה עור מתוח וחלק.

מילוי לחיים – הלחיים שלנו הן אלה שיכולות לקבוע את המראה הכללי של הפנים שלנו. לחיים תפוחות מעידות על מראה צעיר ונערי, בעוד לחיים גרומות ושדופות מעידות על מראה מזדקן. לכן מילוי לחיים באמצעות חומרי מילוי שונים ללא ניתוח, הפכה לפרוצדורה פופולארית שגם ממנה ניתן להתאושש בקלות. בפעולה זאת ניתן גם לבצע הרמת לחיים וזאת על ידי ביצוע חתך קטן בלחי שבו הלחי מורמת ומקובעת על העצם.

עיצוב האף – כאשר ניתוחים פלסטיים וניתוחי אף החלו לצבור תאוצה, יכולתם לראות אנשים מסתובבים עם תחבושות על האף בכל מקום. אבל כיום באמצעות פרוצדורה של פיסול האף ללא ניתוח, ניתן לתקן עצם בולטת בעף, אף שקוע, אף גדול מידי ובולט והכל – ללא ניתוח או פרוצדורה כירורגית. פיסול אף הינו פרוצדורה שנמשכת מספר דקות, ללא כאבים, ללא נפיחויות וללא תופעות לוואי, ולכן היא מועדפת כיום על ידי רבים מהאנשים.

מילוי קמטים – אם בעבר כדי לקבל עור מתוח היו נדרשות מגוון פרוצדורות כירורגיות, הרי שכיום ניתן לבצע מילוי קמטים בכל מקום החל מהצוואר, עד לפנים, עד לשקעים מתחת לעיניים וגם בעור שעל גב כף היד. בכך ניתן לטשטש את סימני הגיל, וליהנות מתהליך שאינו ניתוחי ועוזר לקבל עור חלק וצעיר יותר.