פברואר 8, 2015 - כללי    סגור לתגובות

מחירי המטבחים

מאמר על מחירי המטבחים

טרם קניית מטבח חדש או שיפוצו של זה הישן(אנו ממליצים על שיפוץ אצל yossibuki ), יש להחשיב בין היתר את התקציב ואת אפשרויות מחירי המטבחים.

על מנת לסבר את האוזן, ניתן להעריך את טווח מחירי מטבחים כמתחיל בעשרים אלף שקלים ומסתיים במאה אלף שקלים ואף יותר.

עבור אלו מכם השואפים למטבח מושקע במיוחד וידם משגת זאת כמובן שהשמיים הם הגבול… בכל אופן,

ההערכה היא שרוב קוני ומשפצי המטבחים יגיעו לעלות את המחיר של כמה עשרות אלפי שקלים.

מחירי מטבחים

למתעניינים כדאי לדעת שישנם מספר גורמים קריטיים המשפיעים על מחירי מטבחים, וכאן צפויה הפתעה קטנה:

מקובל לחשוב שארונות המטבח הם אלו המעלים את המחירים, אך למרבה הפלא דווקא מוצרי הפרזול הם הגורם הקריטי בקביעת המחירים.

וכל כך למה?

ובכן, דווקא כל המוצרים הנלווים לארונות כגון מסילות המגירות וכן הידיות והצירים, ניתנים לרכישה בפערי מחירים גדולים יחסית מכיוון שהם קיימים ברמות שונות ומיוצרים בחברות שחלקן מוכרות כמותגים יוקרתיים וחלקן – לא.

בדרך זו, מסילות איכותיות אשר עלות כל אחת מהן כמאתיים שקלים עשויות לייקר באופן משמעותי את המחיר. לעומת זאת, אם תבחרו בזולות יותר, אשר מחירן עשוי להיות עשרה שקלים בלבד , תוכלו להוזיל משמעותית מחירי מטבחים.

אותם הפרשי מחירים אמורים גם לגבי פרזולים כמו ידיות וצירי הארונות, כך שאם חשובים לכם החומרים והעיצוב מחירי מטבחים יזנקו פלאים, ומנגד – אם תסתפקו בידיות, צירים ומסילות זולים יותר, תוכלו להוריד באופן ניכר את המחירים.

אגב, המחיר היקר לאו דווקא מבטיח איכות טובה יותר. ניתן למצוא פרזולים, ארונות ומשטחים במחירים סבירים שרמתם טובה ואף למעלה מכך. צריך רק לבדוק ולהשוות הצעות מחירי מטבחים, ובנוסף – לשקול אפשרויות להוזלת המחיר –

אם בחומרי גלם אחרים או בהורדת כמות מוצרי הפרזול. כאשר מחירי מטבחים קריטיים במיוחד, יש לשקול אפילו שינוי קל בתכניות. בעניין זה חשוב להתייעץ עם נגר או מעצב אשר עליהם אתם סומכים.