דצמבר 4, 2014 - כללי    אין תגובות

מעבדת תיקון אייפון

מאמר על טאבלטים ומכשירים סלולריים תיקון מכשירים סלולריים, אייפדים תיקון טאבלט אסוס ועוד .יש לי אנדרואיד! בעידננו, בייחוד לדור הצעיר, פלאפונים מהווים באופן ודאי אחת מההמצאות המשמעותיות. הם עוזרים לנו שנישאר במגע עםהיקרים לנו – אבא, המכרים ולפעמים מתקשרים מהבנק.אולם היום אנו חיים בעת מיוחדת – זמן הסמארטפונים, זמן בו הסלולר מהווה מעבר לעוד מכשיר אלקטרוני, אלא המחשב, מצלמה, דיסק אונקי ולמעשה חוץ מלשריין מקומות כבר אפשר להשתמש ולנהל דרכו המון משימות.

Android_robot

למשפחת האביזרים הפרקטים והמשפיעים בעידן זה ניתן כמובן גם לצרף האייפד, מתקן אלקטרוני קטן וגאוני שעשוי תוך דקה לפעולכתחליף למחשב בייתי ולסייע לנו בכל מקום ומעל הכל גם למוזיקה ומשחקים.

אך כמו דברים אחרים- טובים ורעים כאחד, לצערכם ככה אף במקרה של הטאבלטים והסמארטפונים. הם שימושיים להפליא , אבל במרבית הפעמים קנייתם ותחזוקם מצריכים הוצאה לא זניחה.

מעבדת תיקון אייפון והצעות נוספות

יש המון בעיות בסמארטפונים: מצלמה לא עובדת, סוללה שמתקלקלת וזוהי רק ההתחלה. בגלל התלות שקיימת לרובנו במכשירים האלה מהותי לתקנם במקום מוסמך וטוב. ע"כ ליקטתי לכם מגוון המלצות בתחום המהותי הזה:

איך בוחרים מעבדה - כדאי לוודא שהחנות (המעבדה) שתבחרו נחשבת לטובה או בעברית, שהטכנאים שנמצאים בה מנוסים ובעלי יכולות ולא רק נערים קטנים שבטוחים שהינם מבינים בתחום הזה.

חלפים - בנושא זה אסור לחסוך ומומלץ בהחלט לוודא כהלכה שהם מתקינים רק חלקים מקוריים וחדשים.

ערבות ואחריות לתיקון - יש מקומות שנותנים אחריות למספר חודשים וישנם שמסרבים, על כן כדאי מאד לשאול לגבי זה עוד בטלפון.

טיפים נוספים

אני בטוח שכבר קלטתם, גם כשרוכשים מכשיר כמו טבלט שימוש מבוקר הוא המענה. כלומר שמירה על הסמארטפון יכולים למנוע את רוב הבעיות. אביזרים כמו לדוגמה מדבקות הגנה לצג והגנה טובה מסוגלים למשוך את תקינות המכשיר, ויש לציין שאף התייחסות עדינה ומניעת נפילה, כי בתאכלס, מודבר במכשיר עדין.

אם אתם צריכים אינפורמציה חשובה על טלפונים חכמים או המלצות על מעבדות וטכנאים טובים בעיר ספציפית בארץ לחצו ותקבלו ב-מעבדת תיקון אייפון, בהצלחה.