אפריל 26, 2016 - כללי    סגור לתגובות

ניקיון אוטומטי

החלום על רובוט שיבצע את עבודות הבית השונות ויחסוך מאתנו את המאמצים, משותף לאנשים רבים. ואכן בשנים האחרונות קיימים פיתוחים טכנולוגים, אשר הפכו את החלום למציאותי. לשימוש ברובוט ניקיון ישנם יתרונות רבים ואכן ישנם מקרים בהם ניקיון אוטומטי הוא מאוד יעיל. מהצד השני, יש לסגנון ניקיון זה גם חסרונות. מה היתרונות ומה החסרונות של רובוט ניקיון?

יתרונות בניקיון אוטומטי

כיום בבתים רבים משתמשים ברובוט ניקיון כאשר למכשיר מתקדם זה ישנם כמה וכמה יתרונות משמעותיים. ביניהם –

השקעה חד פעמית

ישנם יתרונות בניקיון אוטומטי, כאשר הראשון ביניהם הוא המחיר. בניגוד לחלופות, רכישת רובוט ניקיון דורשת השקעה חד פעמית של סכום הרכישה ואשר לאחריה, ניתן ליהנות מכל היתרונות שמציע הרובוט.

חזרה לבית נקי

אומנם הרובוט פועל על תקן שואב אבק, אך הוא חוסך מבעליו לטאטא את הבית, מה שלרוב יש לעשות מדי יום ביומו. ניתן להפעיל את הרובוט בבוקר לפני שהולכים לעבודה ולאחר מכן, לחזור לבית נקי.

הרובוט יכול להגיע למקומות פחות נגישים

כאשר אנו מנקים את הבית, ישנם מקומות אשר פחות נגישים עבורנו, כמו למשל החלל שמתחת למיטה, או מתחת לספה אליהם הרובוט מגיע בקלות ואוסף את האבק שמצטבר.

ניתן להפעיל את הרובוט בכל זמן ובכל שעה

ניתן לתפעל את הרובוט בכל זמן ובכל שעה, כך גם בסופי שבוע או בחגים, אפשר לשבת בנחת על הכורסה, ליהנות מספר טוב או תכנית בטלוויזיה והרובוט ינקה אחריכם את הרצפה.

חסרונות בניקיון אוטומטי

לניקיון אוטומטי ישנם גם חסרונות הטמונים בעובדה שמדובר במכשיר ולא באדם בשר ודם. בין החסרונות הבולטים –

רובוט ניקיון מנקה רק את הרצפה

כאמור, ניקיון אינו מתחיל ונגמר ברצפה בלבד. ישנן פעמים בהם נדרש ניקיון יסודי הכולל גם שטיפה, ניקוי אבק ממקומות גבוהים, שטיפת כלים, תריסים, חלונות וכן עוד המון סוגי ניקיונות אשר הרובוט אינו מבצע. לכן אין זה בלתי נמנע ויש לנקות במקביל לשימוש ברובוט, או לחלופין, להזמין שירותי ניקיון בנוסף לעבודתו של הרובוט.

רובוט ניקיון דורש טעינה

ניקיון אוטומטי מבוסס על רובוט ורובוט הוא מכשיר חשמלי לכל עניין ודבר, וככזה, הוא דורש טעינה אחת לכמה זמן. בזמן שהוא נטען, לא ניתן להשתמש בו כלל.

ניקיון יסודי עושה רק חברה מקצועית

בסופו של יום רובוט ניקיון אינו יכול לבצע עבודות ניקיון באותה רמה של איכות, כשם שתעשה חברת ניקיון מקצועית. אם נחשוב על כך לעומק, הרי שכל עבודה שעושה הרובוט, יכול לעשות גם מנקה מקצועי, אז למה שלא לחסוך כסף על קניית המכשיר אם בלאו הכי זקוקים לשירותי ניקיון נוספים?

רק ניקיון מעשה ידי אדם ניתן לבצע באהבה

ניקיון אוטומטי, כשמו כן הוא אוטומטי. הוא אינו נעשה ברגש, או מתוך מחשבה או נעשה באופן מכני. רובוט ניקיון אינו מיומן לראות את מה שיראה עובד ניקיון אשר זה לו מקצוע ולכן, כאשר מעוניינים בניקיון יסודי מהמעלה הראשונה, חשוב להשקיע בחברת ניקיון איכותית.

אנו מעמידים לרשותכם ידע וניסיון מקצועי וכן צוות עובדים מיומן אשר פועל מהלב ולא על אוטומט. כדי לאפשר לכם ליהנות מהניקיון הטוב ביותר, אנו עובדים עם הציוד הכי מקצועי ועם החומרים המתקדמים שקיימים.

באפשרותכם להזמין את שירותי הניקיון שלנו עוד היום וליהנות מכל היתרונות שלא קיימים בניקיון אוטומטי או ברובוט ניקיון. צרו עמנו קשר בהקדם ונשמח לעמוד לשירותכם!