אוגוסט 4, 2015 - כללי    סגור לתגובות

סגווי

סגווי – יותר מסתם גימיק!

בשנים האחרונות כולנו היינו עדים להרבה מאוד גימיקים טכנולוגיים שונים. אחד החידושים הטכנולוגיים הכי חדשים שהיינו עדים להם הוא כלי הרכב המודרני סגווי. כלי רכב זה הגיע לחיינו לפני מספר שנים ומאז הוא כובש את העולם. החדשנות של הסגווי והדרך הנוחה והקלה להשתמש בו הפכו אותו למאוד פופולארי בכל רחבי העולם. מאמריקה ועד אסיה אנשים רבים נוסעים בסגווי להנאתם הפרטית. הסגווי הוא הרבה יותר מסתם עוד גימיק חולף ונדמה שהוא עוד יפותח וישאר בסביבה שלנו שנים רבות.

על הדרכים בהם הטכנולוגיה תורמת לחיים שלנו

למעשה הטכנולוגיה משנה ללא הרף את החיים של המין האנושי. חלק מהשינויים המרכזיים שהטכנולוגיה הביאה לחיינו כוללים:

  • כלי רכב ממנועים (מכוניות, אופנועים, סגווי)
  • מחשבים
  • מכונות כביסה
  • מקררים
  • מכשירי פלאפון חכמים

פיתוחים טכנולוגיים אלו שיפרו את איכות החיים של מיליוני ומיליארדי אנשים בכל רחבי העולם. גם ברגע זה שמילים אלו נכתבות אלפי ממציאים עובדים על פיתוחים טכנולוגיים חדשים בכל תחומי החיים שיהפכו את החיים שלנו לנוחים וטובים יותר.

סגווי – איך הוא יכול להפוך טיול בתל-אביב לחוויה אותנטית יותר?

מכשיר הסגווי הוא דוגמא לפיתוח טכנולוגי שפיתח מאוד את דרך החיים שלנו. מכשיר זה יכול לאפשר לנו לטייל בצורה אותנטית יותר ברחובות הערים הגדולות בעולם כמו ניו-יורק או סן- פרנסיסקו. גם בערי ישראל הרבה יותר קל ונוח לטייל בעזרת סגווי. ניתן לטייל באמצעות הסגווי באופן בלתי אמצעי וישיר בירושלים, בחיפה וגם בתל-אביב. באמצעות הסגווי אפשר לנסוע לכל אורך הטייל של תל- אביב ולבקר גם בנמל. נסיעה בסגווי בתל-אביב יכולה להיות חוויה מרגשת מאוד ושונה מאשר טיול רגלי בעיר או נסיעה בעיר בתחבורה ציבורית או רכב פרטי. כאשר אנחנו מטיילים בעיר אנחנו יכולים ליהנות מהאוויר הטוב שיש בה שמגיע מהים ומחוויה שכולה ישראליות. בזמן הטיול שלנו בעיר אנחנו יכולים לבקר במסעדות מקומיות וגם במוזיאונים וגלריות.

למה כדאי לנו לחשוב יצירתי ולנוע בצורה יצירתית?

העולם בו אנחנו חיים הוא עולם יצירתי מאוד ואם אנחנו רוצים להסתדר בו אנחנו צריכים ללמוד לחשוב בצורה יצירתית. העולם שלנו וההמצאות הטכנולוגיות בו הם יצירתיים יותר מאשר בשנים עברו ואם אנחנו רוצים להצליח בעבודה שלנו או בחיים האישיים שלנו אנחנו צריכים להסתגל ליצירתיות זו. אם אנחנו רוצים להסתגל לאופן היצירתי שבו העולם שלנו מתנהל כדאי לנו להתחיל לעבוד ולנוע בצורה יצירתית יותר. דרכי תנועה ותחבורה יצירתיות יכולות לכלול נסיעה על אופניים, נסיעה על אופניים חשמליות וגם נסיעה בכלי תחבורה מתקדמים כמו סגווי. ככל שננוע ונחשוב בצורה יצירתית יותר כך נהיה פתוחים יותר ונלמד להשתלב בצורה מותאמת וטובה יותר בעולם שמסביבנו שמשתנה ללא הרף.

איך כלי הסגווי יכול לגרום לנו להנאה?

כלי הסגווי יכול לגרום לנו להנאה רבה. כלי רכב זה הוא כלי רכב מתקדם מאוד. אם אנחנו רוצים להיות מעורים במה שקורה בעולם אנחנו חייבים להישאר מעודכנים. אם אנחנו רוצים להיות מעודכנים אנחנו לא צריכים לפחד להשתמש בטכנולוגיות חדשות כמו סגווי או מכשירי פלאפון חכמים. ככל שנהיה פתוחים יותר לטכנולוגיה כך נוכל לשפר יותר את איכות החיים שלנו. שיפור איכות החיים שלנו קשור לטכנולוגיה שאנחנו עושים בה שימוש במהלך חיי היומיום שלנו. כיום, רוב הטכנולוגיות הן ירוקות יותר וקל יותר להשתמש בהן. בעתיד הקרוב הטכנולוגיה תוכל להיות הדרך שלנו להיות מאושרים יותר ושמחים יותר מכל בחינה שהיא.