מרץ 23, 2017 - כללי    סגור לתגובות

שמלות כלה

האם את חולמת על שמלות כלה כבר מאז שהיית ילדה קטנה ותמיד ידעת איך רצית שהשמלה שלך תיראה – או שאת דווקא לא כזה בקטע של שמלות ואת בכלל לא יודעת מאיפה להתחיל לבחור את שמלת הכלה שלך?

איך בוחרים שמלות כלה? 13 טיפים חשובים

זה לא כל כך פשוט לבחור שמלות כלה. זה אפילו יכול להיות מלחיץ, זו הרי שמלה מאוד יקרה וכל העיניים יהיו עלייך. שלא לדבר בכלל על התמונות שיישארו איתך לנצח ושתרצי להיות בהן מושלמת. מה הסגנון שלך? האם את רוצה סגנון לבן וטהור או סגנון סקסי וחושפני? או שאת דווקא מינימליסטית וחושבת יותר על הפרקטיות של העניין?

 

שמלות כלה

 

לפעמים זה נראה בלתי אפשרי לבחור. בהתאם לתקציב, לסגנון האישי וללוח הזמנים שלך, הנה כמה טיפים בשבילך שיכולים לעזור לך למצוא את שמלת הכלה מהחלומות שלך:

·         קודם כל כדאי לחקור קצת ולדעת מה את רוצה – שבי והתבונני על מגזינים אמיתיים, על מגזינים אונליין, פינטרסט ועוד. חפשי מה משותף לכל השמלות שאהבת ותביאי עימך את הרעיונות האלה לפגישה עם המעצבת. האם את רוצה שמלות כלה קלאסיות? האם את מתחברת לשמלת וינטג', או אולי שמלות נפוחות כמו באגדות?

·         חשוב להיות פתוחה לכל מיני רעיונות חדשים – חשוב מאוד לשמור שהראש יהיה פתוח, כי לפעמים תוכלו למצוא את השמלה שאתן הכי אוהבות במקום הכי לא צפוי.

·         תתכונני למידה קצת יותר גדולה ממה שציפית – לשמלות כלה בדרך כלל יש מידה טיפה יותר גדולה מלבגדים האחרים שלך. זה אולי קצת מרגיז לראות את המספר הזה, אבל הוא סתם מספר, אל תשכחי את זה.

·         תתחילי לחפש מוקדם את שמלת הכלה שלך – זה יכול לקחת בין ארבעה לשמונה חודשים להכין את שמלת הכלה, וגם כשהיא מוכנה צריך לתקן אותה ולאבזר אותה. אז חשוב לקחת את זה בחשבון לפני שמתחילים.

·         חשוב לתכנן את התקציב בזהירות – זה לא תמיד כיף לדבר על מספרים, אך זה יחסוך לך הרבה דמעות אחר כך. לפני שאת יוצאת למסע הקניות של שמלת הכלה, חשוב לדעת מי משלם על שמלת הכלה, וכמה את מתכוונת להוציא עליה, כלומר מהן בדיוק המגבלות של התקציב.

·         חשוב לתכנן גם את ההוצאות הנלוות – לא חשוב כמה את מתכוונת להוציא על השמלה, חשוב שתוסיפי את המחירים של האביזרים הנלווים כמו ההינומה, הנעליים והתכשיטים, התיקונים הנוספים, הניקיון והשימור של השמלה אחרי החתונה – אם ברצונך לשמר אותה.

·         יש למצוא סלון כלות מצוין – יש לעשות מחקר טוב לפני שמתחילים להיפגש עם מעצבות של שמלות כלה. את לא רוצה לבזבז לעצמך ולמעצבת את הזמן, אז חשוב שתיפגשי עם מעצבות שמתאימות לסגנון שלך. חשוב לקחת המלצות מחברות ומהאינטרנט.

·         קביעת פגישות – בדרך כלל צריך לקבוע תור מראש כדי להגיע ולמדוד שמלות. מעצבי שמלות כלה הם אנשים עסוקים לרוב, מאחר והם משקיעים זמן רב ואנרגיה בכל לקוחה באופן פרטני.

·         מומלץ להתחיל עם שמלות פחות יקרות ולעלות במחיר – מהשמלה הזולה יותר לשמלה היקרה יותר.

·         כדאי לקחת יום חופש שלם עבור חיפוש השמלה – זה לוקח די הרבה זמן למדוד שמלות ולהוריד אותן. וזה ממש לא מועיל לעשות את זה מהר ולהחליט בדוחק. כדאי לקחת את הזמן ולא להרגיש לחוצה.

·         חשוב שהמלוות שלך יהיו תומכות – חשוב לבחור שתיים – שלוש קרובות או חברות טובות שהדעה שלהן חשובה לך ולקחת אותן איתך לבחירת שמלת הכלה.

·         חשוב מאוד להביא עימך את החזיה והתחתונים המתאימים – קשה מאוד לדעת איך השמלה נראית בלי החזיה או התחתונים הנכונים, לכן חשוב מאוד להביא איתך את החזיה והתחתונים שמתאימים לשמלות ערב.

 

אנו מאוד מקווים שעזרנו לך קצת לעשות סדר בראש מבחינת בחירת השמלה לחתונה שלך. פני אלינו אם יש לך שאלות בקשר לשמלות כלה, או שאת שוקלת להיעזר במעצבת שמלות כלה מקצועית.