מאי 28, 2017 - כללי    סגור לתגובות

תריסים חשמליים

תריסים חשמליים

כל מי שזוכה לעשות שיפוץ ואפילו לבנות בית חדש, עשוי לגלות עניין באופציה של תריסים חשמליים וזאת בשל שתי סיבות: ראשית כיוון שאין פתרון יותר אידאלי מאשר תריסים על מנת לווסת כהלכה אץ עוצמת האור, ועל כן בין אם מבקשים החשכה או תאורה מלאה, הרי שתריסים יעניקו את המענה הטוב ביותר. הסיבה השנייה היא שתריסים חשמליים מפשטים באופן אידאלי ביותר את רמת התפעול, וזאת כי באופן שכזה אין צורך להתקרב פיזית אל התריס ואף אין צורך להשקיע מאמץ פיזי, וזאת כי סך הפעולה מסתכמת בלחיצת כפתור.

מחירים

עוד ראוי לציין שכיום לא רק אנשים בעלי אמצעיים יכולים להרשות לעצמם להתקין את הפיתרון האולטמטיבי, וזאת כי בשנים האחרונות חל מהפך בתחום, הן בזכות הביקוש הגדול והקידמה, והן בשל העובדה שלרוב תריסים מעין אלו עשויים מחומר איכותי אך זול – עשויים מאלומיניום. עבור מי שאינו מכיר נציין שהאלומיניום ידוע כחומר גמיש ואיכותי במיוחד, כחומר חזק ועמיד ביותר, ועל כן אין שום מינוס בעובדה שכיום תריסים חשמליים עשויים מחומר יחסית זול.

עיצוב

תחת ההגדרה תריסים חשמליים ניתן למצוא אי אלו עיצובים שונים, וזאת כי ניתן למצוא תריסים חשמליים במגוון גימורים, צבעים, גדלים ואף ניתן למצוא תריסים אשר נעים באופן אופקי, אנכי ושמגיעים עם שלל משחקים במרווחים שבין המוטות. בנוסף ניתן למצוא אלומיניום, מוקצף או משוך, כך שיש מקום רב עבור התאמה אישית -עובדה שמסייעת גם לבית מודרני וגם לבית כפרי ליהנות מהתאמה מלאה בעת עיצוב הבית.

מנוע

לצד העובדה שפשוט תענוג לשלוט על תפעול התריסים, יש לציין שאם לא מקפידים כראוי על איכות המנוע, הרי שעשויות להתעורר מגוון בעיות. מדוע? כיוון שהמנוע של התריסים מוסתר בתוך הקיר ועל כן כאשר מתעוררת בעיה לא ניתן לפתוח את המנוע כלאחר יד. מכאן שיש להקפיד בעת רכישה שהמנוע המסופק אכן שייך לחברה מובילה, מגיע עם אחריות ואף עומד בכלל תווי התקן הרצויים. עוד נציין שניתן למצוא גדלים שונים של מנועים, כאשר בדרך כלל ישנה התאמה בין מפתח החלון למנוע עצמו, ואם לרגע נעבור לדון על הארגז שלתוכו נגלל התריס, נציין שחשוב ביותר שהארגז יהיה אטום כיאות, וזאת על מנת למנוע נזק לאיכות פעילות התריס.

מיקומים

תריסים חשמליים לא רק אידאליים עבור חדרי שינה, סלון ומטבח, אלא הם גם אידאליים עבר מפתחים שמובילים לגינה או למרפסת, כך שגם עבור מפתחים גדולים במיוחד יש להם ביקוש רב, ושוב מאותן סיבות שנוגעות לשליטה מלאה על כמות האור שחודרת למבנה ולשליטה המלאה על סגירה ופתיחה.

תוספת חיישנים

עבור מי שרוצה לחוות את התריסים החשמליים עד תום, מוזמן להכיר מגוון אופציות נחמדות שמעניקות שליטה מלאה, אך לצד עשייה אפסית. במה מדובר? ובכן ניתן להוסיף לתריסים החשמליים חיישני גשם, חיישני אור ואף חיישני חום, כך שהתריס לבד נסגר או נפתח בהתאם לטמפרטורה או לאופי ההצללה.

שירותי תיקון והתקנה

לצד בעיה במנוע, גם עשויה להתעורר בעיה בשלבים עצמם ואף במנגנוני הגלילה, אך אלו כבר בעיות הרבה פחות שכיחות. בכול אופן בין אם מדובר בהתקנה ובין אם מדובר בתיקון התריסים החשמליים שלכם, מראש טוב להכיר כתובת מקצועית, מנוסה וחשוב מכל גם בעלת רזומה חיובי ושיודעת להגיע במהירות הנדרשת. עוד נציין שחברה מקצועית לא תיקח מחירים גבוהים שלא לצורך, במקרה וניתן תציע טיפ אשר עשוי לעזור לפתור לבד את הבעיה ואף תשאיר אתכם עם שורת טיפים חשובים עבור המשך תפעול נכון.