דצמבר 4, 2014 - כללי    סגור לתגובות

חשבנו על אטרקציות לבר מצווה באולם

בשנות נעוריי בתל אביב, חלומי לבת מצווה שלי היה סה"כ פגישה מצומצמת כשברקע מוזיקה פופולארית בקומפקט דיסק, קולה, ביסלי וילדים מביה"ס הכי חשוב שיהיה יום כיף בתל אביב. אפס כי בימינו, בעת שבניי הגיעו לגילאי 12-13, הבחנתי שהתנאים הם אחרים וההפעלות מהם נהנו ממש לאו ישמחו הנער של היום.

אמת היא, הרבה בני נוער רוצים להסעיר בני כיתתם ולבנות מהמפגש מפגש מתוקתק שיתלהבו ממנו כולם. דרך טובה להצליח בכך היא תפעול פעילויות ייחודיות במסיבה. רוצים לדעת על בחירת גימיקים ליומולדת?

בת מצווה רעיונות

אין ויכוח, יומולדת שלוש-עשרה חשוב לכל הילדים. על כן, רובנו עורכים מסיבה ענקית באולם מסודר. אך, היות שעדיין מדובר בנערים, חייבים לרכוש דברים מבדרים. הבעייתיות עולה מההחלטה על הדוכנים. חפצים לעצה? הנה הפיתרון:

משחקים לנערות ונערים

בשנים האחרונות פשוט למצוא גימיקים למסיבות. הפופולאריים מאוד אלו:

משחקים – קיימים הפעלות רבות לדוג\' כדורגל שולחן, מסלולי דוגמנות ועוד. דה-פקטו, כל הילדים יצליחו למצוא פעילות מהנה מבין כל הברירות.

משחקים בבריכה – במקרה שנטיתם לערוך המסיבה בבריכה, ייתכן לבחור בפעילויות רטובות ולמשל כדורסל מים. הגימיקים הנ\'\'ל הם בילוי מועדף.

ודאי, שפע האפשרויות עשוי מאוד לסבך הבחירה ואינכם צריכים להוציא מכיסכם תקציב לשנה. מפאת זאת, רצוי לשכור כמות קטנה של הפעלות. אין מושג איכה לברור? אי לזאת הכתבה הזו.

הפעלת משחקים לנוער

דרך קלה להציב גבולות מבלי להצטער שאין זה מספיק זה בעצם להחליט על תחום מרכזי שיסוב סביב תחביביה של הנערה. הנה הדגמה – באם הילדה מעוניינת לככב במגזינים, אפשר לשכור אטרקציות ברוח התחביב הזה, זאת אומרת לשים במתחם מסלול להליכה. במצב בו הילד שלכם רוצה בקריירת ספורט, אפשר להביא הפעלות כמו קיר טיפוס.

איך להגיע אל עסק לגימיקים – הפעלה בטוחה דבר ראשון

בשביל לתרום לקהל החוגגים שמחה גדולה ללא מפגעים, יש לבחור איש מקצוע בר ידע, שפועל לפי הכללים. על כן, עליכם לבדוק שאכן מדובר על עסק אחראי. זו הדרך למנוע היטב ליקויים.

לגבי הקהלים בוגרים

אפילו אגף המסיבות לגדולים השתדרג ובתקופתנו, המון אנשים חפצים להדהים הקהל בחתונה. מפאת זאת מפעילים גימיק ולדוגמה רקדנית מקצועית, מפל שוקולד וכיוצה בזה. כיצד שוכרים אטרקציה לליל הכלולות?

אי לכך שאין אנו רוצים בזריקת כספים, מהותי ממש להחליט על תקציב ולקחת קמצוץ הפתעות. נכון, קל מאוד להקצין אך, בזכות סיוע מקצועי אפשר להיות מרוצים.

בשורה התחתונה

בתקופתינו, קל לשכור המון הפתעות. עם זאת, הבעיה הינה לשכרם אבל לאו לשקוע בחובות. זכרו היטב! בסופו של יום זהו בכל זאת ארוע חד פעמי ואסור להתפזר, נתראה בשמחות.

זקוקים למידע בכול הקשור למתקנים לאירועים? גלו עוד ב-אטרקציות לבר מצווה באולם וזכו במבוקשכם.