דצמבר 4, 2014 - כללי    אין תגובות

טיפול זוגי

אע"פ שעברו רק 7שנים מאותו הזמן שערכתם חתונה, דיי נשבר לכם – האהבה דעכה ומערכת היחסים כבר לא 'מחבקת" כפי שהיתה. רובנו יבחרו לקבל גט, ובכל זאת קיימות עוד אופציות.

 

 

 

טיפול זוגי

גם במידה והמערכת הזוגית בהתחלה הייתה מצוינת, הקשיים עלולים לצוץ גם בכזו זוגיות. אחר כמה זמן, הריגושים מבת הזוג דועכים ולפתע אי אפשר להעלים עין מחסרונות בן הזוג – תכונת הנחרצות שלה, לשם הדוגמא, בהחלט לא נתפסת כמתוקה עוד וחייבים לשפר את יסודות הקשר. לא כדאי שתיכנעו, כיום אפשר לראות הרבה דרכים לתקן את נישואכם ולסדר את חייכם מחדש, באופן טוב הרבה יותר, עם פחות ויכוחים חסרי תועלת.

למה להתגרש?

קודם כול, במידה ואתם מרגישים שמצב הזוגיות מסתבך והימים נהפכים ליותר קשים, כדאי לפעול במיידיות. עדיף שלא לטאטא את המריבות, ריבים כמו אלה מתגלגלים וגדלים ומוטב שתקחו את הבעיות בשיא הרצינות.

על פי דעתי רצוי לעשות נסיון, למרות שזה לא קורה בשנייה – מה שכן, זה בהחלט מציאותי לכול מי שרוצה ומסוגל להתמסר ולתרום מעצמו מאמצים וזמן. אני חושב שבמידה שהינכם שמים לב שכול הזוגיות איננה כשם שהייתה ואתם מוכנים להשקיע, מומלץ שלא להחליט על המסלול "הפשוט".
קיימת אפשרות לפנות ל'קואוצ'ינג" נישואין שמונחה באמצעות אדם מהתחום שהוא עם תעודה. במסגרת הייעוץ שני בני הזוג מספרים על הקשיים, מדברים על מריבות משמעותיות וגם "פורקים" רגשות כבדים. היועץ מעביר הרבה אמצעים בסיסיים, שמועילים בהתמודדות עם המהמורות והסכסוכים וכמובן מתקנים את הקשר הזוגי, היעוץ הוא זמן נהדר להציג את כול הדברים שמחבלים בקשר.
היה ותהיו מעוניינים לפתוח בתהליך כזה של טיפולים זוגיים, מומלץ לברר שאנחנו פונים לבן אדם מדופלם. לא תרצו להפקיד זוגיות בידי'יועץ" שלא מבין שכנראה יקלקל עוד את הקשר. בהחלט רצוי לבדוק אצל משפחה או חברים אשר פנו לטיפול נישואים כדי שתקבלו חוו"ד ואפילו תעשו מחקר ברשת האינטרנט. להמלצות נוספות כל הפרטים בטיפול זוגי.

קודם רצוי לבוא למין פגישת הכרות בכדי לבדוק את ההתנהלות ביניכם וחשוב מכל – האם המיעץ מקנה רוגע. האדם שתבחרו יצטרך להיתפס בעיניכם כרגיש ונוח כדי שיהיה לכם קל להפתח בפניו ובמיוחד לצעוד יחדיו אל הנקודה הנכספת – לשמור על מערכת היחסים.
תנסו את מזלכם להחיות את רסיסי הזוגיות המדהימה שהייתה, בעיקר בגלל שזה בר ביצוע. תנו סיכוי לאהבה!