דצמבר 4, 2014 - כללי    סגור לתגובות

אז איך בוחרים חברת הפקות אירועים

ניסיון - עיצוב והפקת ארוע ייחודי מחייבת ותק במקצוע וכוח רצון.
שירותיות- איש ההפקה המומחה יצלוח כהלכה שגיאות, בה בעת שמפיק חובב יכול לגרום לתקלות. על כן, מומלץ לדרוש המלצות מקליינטים אחרים.אנו ממליצים על אמיר בן שטרית בתחום הפקת האירועים ופיתוח עסקים ומסעדות.

התפקיד של חברת ההפקות

נטלי קולדאנוב - הפקות אירועים_הפקות אירועים - נטלי קולדנוב
המפיקים אמונים על מגוון הגורמים שנוגעים לאירוע: קביעת קונספט, שכירת גנים לארועים, מעצבים, מופעים, די גיי, חברת צילום וכל השאר. עסק ההפקה משוחח עמם ועומד על כך שכל הצוות מבצעים חלקם לפי התוכנית. וככה, תהיו סמוכים ובטוחים שהכל בסדר.

מדוע עדיף לשכור חברת הפקה?

אמת הדבר, הרבה גורסים כי פנייה לחברת הפקה תנפח את העלויות, אולם אין זו המציאות. תוהים הכיצד? זה ברור כשמש- בשעה שכולנו לאו עומדים בקשר עם בעלי אולמות ולכן לאו מודעים לעלותם, צוות המפיקים מכיר את התחום. לכן, הוא יכול להשיג דילים. זאת ועוד, בין אם מדובר בחינה ובין אם מדובר בארוע יחצני, הצוות דואג להכל. משמע, הקליינטים פנויים לבלות וכלל לא להיכנס ללחץ.
לדוג' – חולמים על ארוע ביער? מעולה! מסוגלים להפיק האירוע מא' ועד ת'? לאו.. אלא שאיש ההפקה באמת ובתמים יודע איך להפיק אירועים שכאלה כמו שצריך!מעוניינים לערוך ארועים מיוחדים? צריכים עזרה ממתכננת אירועים מקצועית ובעלת יכולת? גלשו ותקבלו ב-אולם חתונות.

אחרית דבר


כעת, לאחר הארוע, אני מסוגלת לומר לכם – מתכנני אירועים יגשימו לכם חלום. ועדיין, ע"מ להגשים חלומות עלינו לגשת אל מפיקת ארועים בעלת קבלות. ע"כ, יש לבחון מכתבי תודה ולבחון כראוי את הידע המקצועי, היצירתיות וכולי. בתקווה שתרמתי, מזל טוב.